Ļoti bīstams datorvīruss


















Viena no Krievijas kibernoziedzinieku komandām ir izveidojusi ļoti bīstamu datorvīrusu Neverquest Trojan. Šis datorvīruss spēj nozagt

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 887x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BENQ Atgriežas viedtālruņu tirgū. (VIDEO)



















Sen zināmā kompānija Benq ir nolēmusi no jauna mēģināt atgriezties viedtālruņu tirgū. Uz doto momentu kompānija piedāvā savus divus viedtālruņu modeļus.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 416x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Krievija laiž klajā savu pirmo telefonu ar diviem ekrāniem.






















Krievijas kompānija YOTA ir laidusi klajā savu pirmo viedtālruni ar diviem ekrāniem. Šis unikālais viedtālrunis ir iezīmējies ar diviem ekrāniem, viens ekrāns ir apveltīts ar skārienjutīgo ekrānu vienā pusē un E-ink tehnoloģijas ekrānu ierīces otrā pusē.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 407x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijā pieejams jaunais IPAD AIR. (VIDEO)











Latvijā oficiālajos Apple apstiprinātajos iDeal veikalos ir pieejami jaunie IPAD AIR planšetdatori. Pagaidām gan Latvijā ir pieejami divu veidu krāsu planšetdatoru viena no krāsām ir sudraba un otra no krāsām ir granītpelēka. Viens no planšetdatoru modeļiem ar 16GB un WI-FI Latvijā ir pieejams par

...
Komentāri (0)  |  2013-11-04 17:58  |  Skatīts: 518x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lodēšanas pamācība.


Daudzi vēlas iemācīties pareizi lodēt tādēļ šajā video jūs redzēsiet kā pareizi ir jālodē.
Komentāri (0)  |  2013-10-30 16:19  |  Skatīts: 2177x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


LG L9II tagad arī Latvijā
















LG Optimus L9II ir aprīkots ar pavisam lielisku 4,7 collu displeju un 1.4 GHz divkodolu procesoru, un par jūsu fotogrāfijām parūpēsies iebūvētā 8 megapikseļu kamera. Šajā viedtālrunī ir iebūvēta 8 GB atmiņa, kā arī varat ievietot MicroSD atiņas karti līdz 35GB. Šim jaunākajam L sērijas viedtālrunim ir 1GB operatīvā atmiņa.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-10 19:33  |  Skatīts: 972x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Internetā nonāk Android KitKat foto.

























Jau vēstījām, ka Android strādā pie jaunas operētājsistēmas Android KitKat 4.4. tagad internetā ir pieejamas fotogrāfijas kur atspoguļojas jaunās operētājsistēmas vizuālais. Var teikt, to, ka jaunā operētājsistēmas saskarne vizuāli nav mainījusies, vienīgais, ko varēja pamanīt ir tas, ka jaunajā Android KitKat ir iestrādāta opcija Payments (norēķini) tas nozīmē, ka Google ir ieviesusi NFC norēķinus pamatplatformā.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-04 22:39  |  Skatīts: 416x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunie iPhone tagad Latvijā.























No šodienas Latvijā iespējams iegādāties jaunos iPhone modeļus, tiesa gan šiem jaunajiem modeļiem ir arī diezgan iespaidīga cena piemēram jaunais iPhone5C 16GB modelis maksā 579 latus bet jaunais iPhone 5S 16GB un 64GB Latvijā maksā 700 Ls. Pagaidām šos jaunos iPhone modeļus iespējams iegādāties ierobežotā daudzumā tikai kā privātpersonas un kompānijas Capital korporatīvie klienti.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 22:46  |  Skatīts: 460x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Drīzumā būs viedtālrunis ar lokanu displeju.
















Kamēr kompānija Samsung snauž un gatavo viedtālruni ar lokanu displeju tikmēr pavisam cita kompānija LG drīzumā izlaidīs pirmo viedtālruni ar OLED tipa displeju. Pagaidām gan nav zināms konkrēts datums, kad LG varētu laist klajā savu jauno viedtālruni. Tas varētu būt jau novembrī. Informācija liecina tikai to, ka jaunais viedtālrunim ar lokano displeju varētu būt 6collu skārienjūtīgais ekrāns.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 21:50  |  Skatīts: 450x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ūdens drošs planšetdators.
























Tagad būs pieejams arī ūdensdrošs planšetdators. Jo viena no Japānas tehnoloģiju gigantiem ‘’Sharp’’ ir izlaidusi jaunu planšetdatoru, kas ir ūdensdrošs un protams kur nu jauna lietiņa bez jaunākās operētājsistēmas, tādēļ arī šī jaunā ierīce ir apveltīta ar jauno windows8 operētājsistēmu. Šis Japānas planšetdators ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas displeju un protams ar korpusu, kas pasargā pašu planšetdatoru no ūdens un putekļu radītajiem bojājumiem.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 21:38  |  Skatīts: 495x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.