Firefox ieiet viedtālruņu biznesā. (Video)


Mozilla ir izlaidusi savu unikālo viedtālruni ar savu operētājsistēmu, ar šo viedtālruni palielina lielāku izvēles klāstu operētājsistēmās. Ekspertiem liek secināt to, ka Firefox operētājsistēmas viedtālrunis varētu konkurēt ar tādiem gigantiem kā  Android, Windows Phone, Bleckbery kā arī ar citiem viedtālruņu tirgus spēlētājiem. Bezpeļņas uzņēmums Mozilla ar savu viedtālruni netiecas iekarot Amerikas Savienotās Valstis, bet gan ir vērsies uz citiem tirgiem Spāniju, Poliju, Brazīliju, Kolumbiju, Venecuēlu. Iespējams, ka šis viedtālrunis būs daudziem pats pirmais viedtālrunis, jo šis modelis maksās nieka 90 dolārus jeb 69 eiro. Jo visi nevar atļauties iegādāties iphone, vai kādu citu dārgu viedtālruni. Šis viedtālrunis arī piedāvā savas aplikācijas.

...
Komentāri (0)  |  2013-07-02 17:44  |  Skatīts: 422x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vasarā telefoni lūst biežāk.


Kā liecina kompānijas ‘’Tele2’’ dati, tad vasaras periodā mobilie telefoni lūst aizvien vairāk par veseliem 20%. Visbiežāk v asaras periodā telefoni nonāk saskarsmē ar ūdeni, un vēl telefoni bieži krīt pret cietu virsmu. Tā kā telefonu garantijas telefonu remontiem veic tikai rūpnīcas defektus, tad šie negadījumi ar telefonu jāsedz pašam īpašniekam. Tādēļ aizvien populārākais veids ir telefonu apdrošināšana, kuru arī piedāvā kompānija ‘’Tele2’’

...
Komentāri (0)  |  2013-06-28 20:10  |  Skatīts: 462x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunais Sony Xperia Z Ultra


Japānas kompānija ir prezentējusi jaunu lielizmēra viedtālruni, kas ir plānākais pasaulē Full HD viedtālrunis. Šis jaunais Sony viedtālrunis ir ūdens izturīgs viedtālrunis, kuram nebūs nekādu problēmu pat tad ja jūs šo unikālo viedtālruni iemērksiet  pus metru dziļā ūdens tilpnē uz veselām 30 minūtēm. Pēc šī var secināt to, ka ar šo viedtālruni var fotografēt un filmēt zem ūdens. Vēl šis viedtālrunis ir apstrādāts ar pret putekļu aizsardzības tehnoloģijām.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-27 00:34  |  Skatīts: 838x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Baumas par Apple


Var teikt, ka uzreiz pēc iphone 5 iznākšanas tirgū parādījās jaunas baumas, par to, ka drīz kompānija Apple varētu laist klajā savu, jauno iphone 5s. Var apgalvot to, ka šīs baumas ir piepildījušās, jo jaunais iphone 5s tirgū varētu nonākt jau šī gada rudenī.  Pēc interneta portāla Appleinsider.com ievietotās informācijas var secināt, ka teiktais par Apple atteikšanos no Samsung procesoriem ir patiess, jo jaunajam iphone5s ir jauns procesora ražotājs TSMC. Vēl interneta portālos vēsta to, ka iespējams, ka šis jaunais iphone 5s varētu būt aprīkots ar pirkstu nospiedumu lasīšanas tehnoloģijām, bet par šo baumu sīkākas informācijas gan nav.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-26 02:27  |  Skatīts: 606x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kādēļ ir vajadzīga termopastas atjaunošana.


Datoru apkopju laikā svarīgs elements ir termopastas atjaunošana. Prakse liecina, ka ja datora fiziskā apkope nav veikta kādu pus gadu tad vis ticamāk, ka termoplasta ir sakaltusi, un neveic savas funkcijas tik efektīvi cik vajadzētu. Ja dzesēšanas iekārta tiek atdalīta no procesora, tad obligāta prasība ir nomainīt termoplastu. Termoplastu jānomaina tā lai tās nebūtu pa daudz, vai arī par maz, nepareiza vai nekvalitatīva termopastas uzklāšanas var radīt pretējo efektu nekā, jūs to vēlējāties. Tādēļ ja nē esat pārliecināti par savām zināšanām, vai savām spējām ieteicams apmeklēt kādu datoru servisu.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-26 00:11  |  Skatīts: 2676x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kādēļ jātīra dators no putekļiem?


Putekļiem sakrājoties piemēram uz procesora, dzesēšanas iekārtām, tiek ierobežota gaisa piekļuve un tādejādi, procesora dzesēšanai nepieciešama lielāka jauda, la varētu saglabāt optimālo temperatūru. Un tādēļ ventilators paliek aiz vien skaļās , jo ventilatoram palielinās apgriezienu skaits. Dažas pazīmes kā zināt, ka dators ir pilns ar putekļiem:

...
Komentāri (0)  |  2013-06-21 16:24  |  Skatīts: 627x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā pasargāt savu datoru no vīrusiem.


Viena no svarīgākajām lietām, kas jums ir jāizdara ir jāuzstāda antivīrus jūsu datoram, antivīrusi meklē vīrusus kas mēģina piekļūt jūsu e-pastiem, sistēmai, vai jūsu failiem. Pats galvenais, ka savu antivīrusu ir nepieciešams laiku pa laikam atjaunot, jo jauni vīrusi kas var kaitēt jūsu datoram iznāk var teikt katru dienu.

Bezmaksas antivīrusi ir pieejami šeit:

...
Komentāri (0)  |  2013-06-20 23:19  |  Skatīts: 697x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzstāda telefonu lādēšanas punktus.


Daudziem no mums ir nācies saskarties ar to, ka ejot pa pilsētu ir nepieciešams uzlādēt tālruņa bateriju, jo tā var drīz izlādēties, vai arī telefons ir izlādējies un nepieciešams steidzami uzzvanīt. Būtu jauki ja varētu atrast pilsētā kādu vietu kur bez maksas ir iespējams uzlādēt savu mobilo tālruni. Šī ekstra pagaidām ir pieejama vien Ņujorkā kur šajā nedēļā uzstādīja pirmos 25 mobilo telefonu lādēšanas stacijas. Šo stacijas uzstādīšana tika pieņemta pēc postošās viesuļvētras Sendija kur bez elektrības palika vairāki tūkstoši iedzīvotāji un lai uzlādētu savus mobilos telefonus cilvēkiem nācās mērot vairākas jūdzes tikai lai uzlādētu savus mobilos tālruņus.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-20 21:44  |  Skatīts: 485x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Waze Google rogās.


Tik labi pazīstamā Izraēlas  navigāciju un karšu kompānija tagad oficiāli pieder interneta gigantam Google.  Pagaidām informācija liecina to,  ka Waze darbojas kā atsevišķa programma, bet nebūs ilgi jāgaida to, ka šīs kompānijas navigācijas un kartes pielietos interneta gigants Google savos karšu pakalpojumos. Pavisam nopietnais darījums noteikti  apdraudēs  Google lielāko konkurentu Apple kura mēģina ieviest savu karšu sistēmu, bet pagaidām nav tas sekmīgi izdevies. Informācija liecina to, ka šis darījums iespējams, ir 1 miljarda ASV dolāru liels.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-13 02:02  |  Skatīts: 452x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunais LG F sērijas viedtālrunis jau Latvijā. (Video)


Vieni no vadošākajiem  viedtālruņu ražotājiem LG ir  laidusi klajā jau F sērijas viedtālruņus. Un pats pirmais LG Optimus F5 tagad ir arī pieejams Latvijā. Šis jaunais LG Optimus F5 var lepoties ar savu 1,2 GHz Qualcomm divkodolu procesoru un ar 4,3 collu ekrānu, LG Optimus F5 ir aprīkots ar Android Jelly Bean 4.1.2 operētājsistēmu.  Šis unikālais

...
Komentāri (0)  |  2013-06-12 16:34  |  Skatīts: 503x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.