Cietā diska partīcijas izveide.


Datora cieto disku var sadalīt 4 neatkarīgās daļās, un šo cieto disku neatkarīgās daļas sauc par partīcijām. Katrai partīcijai var būt sava operacionālā sistēma. DOS vienlaicīgi var strādāt ar vienu vai divām partīcijām. Vispār kopumā tiek izšķirti trīs partīcijas veidi.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-06 01:22  |  Skatīts: 4496x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā nopelnīt internetā.


Atveriet savu mājas lapu vai blogu, var arī atvērt bezmaksas mājas lapu un reģistrējies šeit: ...
Komentāri (16)   |   Skatīts: 4353x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesi par ‘’Android task manager’’


Var teikt to, ka gandrīz katrs lietotājs kas lieto Android ir pameiģinājuši to saucamo ‘’Android task manager’’ . Šo aplikāciju parasti lieto, lai noskaidrotu programmas, kas tērē visvairāk atmiņu un protams ļaujot šīs programmas uzreiz izslēgt, vēl bi eži šo aplikāciju izmanto lai paātrinātu telefona darbību un samazinātu baterijas enerģijas zuduma samazināšanai. Bet patiesībā viss šis teiktais ir tikai mīts ko apgalvo gan aplikācijas lietotāji, gan arī speciālisti. Šīs programmas pamatprincips ir tāds, ka jāizslēdz tās programmas kas lieto visvairāk operatīvo atmiņu, līdz ko jūs atslēdziet kādu no aplikācijām ar tādu domu, ka telefona baterija kalpos ilgāk, bet patiesībā tā nemaz nav, jo līdz ko jūs to izdarāt, un kad jūs atkal startējiet šo aplikāciju kuru atslēdzāt tai vajadzēs ilgāku laiku lai sāktu strādāt un tādejādi telefona baterija arī ātrāk izlādēsies.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-05 05:08  |  Skatīts: 605x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SSD disks ar 1,6 TB ietilpību.


Viena no lielākajām tehnoloģiju kompānijām ‘’Toshiba’’ ir izstrādājusi jaunu SSD  cieto disku kuram ietilpība sasniedz 1,6 TB, un tam ir divi  SAS 12 Gbit/sek., porti. Šim jaunajam SSD cietajam diskam lasīšanas ātrums ir līdz pat 900 MB/sek. Pagaidām šie ir pirmie kompānijas ‘’Toshiba’’ piedāvātie SSD cietie diski, kuri ir ar ietilpību 1,6 TB. Šī jaunā cietā diska pirmie iepazīšanas modeļi tiks nosūtīti jau jūlija mēnesī.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-05 03:21  |  Skatīts: 435x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Plānākais spēļu klēpjdators.(Video)


Kompānija, kas ir pasaules līderi augstas veiktspējas spēļu un tās aparatūras, programmatūras un sistēmu ražotāji ‘’Razer’’ ir laiduši klajā savu unikālo klēpjdatoru, kas ir pagaidām pasaulē viss plānākais klēpjdators ar 14 collu ekrānu un ir aprīkots ar Intel Haswell Core i7 procesoru. Vēl šis unikālais klēpjdators ir aprīkots ar 8 GB operatīvo atmiņu jeb RAM un protams ar NVIDIA GeForce GTX 765 videokarti, kurai ir 2 GB atmiņa. Šis spēļu faniem radītais klēpjdators ir tikai 16,8 mm biezs un svars 1,87 kg. Pats jautrākais visā šajā ir tas, ka ražotāji sola, ka šis klēpjdators ar vienu uzlādes laiku var darboties līdz 6 stundām un aprīkots ir ar jauno Windows 8 operētājsistēmu.

...
Komentāri (1)  |  2013-06-01 09:44  |  Skatīts: 946x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Torrent.lv atkal strādā.


Jau vēstījām to, ka lapas torrent.lv īpašnieks tika aizturēts, par autortiesību pārkāpumiem, bet tagad pēc neilga laika lapa atkal darbojas, protams ir ieviesti jauni lapas lietošanas noteikumi.

...
Komentāri (0)  |  2013-05-31 18:11  |  Skatīts: 644x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sony elektroniskās piezīmju lapas.


Viena no lielākajam tehnoloģiju ražotājiem ‘’Sony’’ ir sācis savu darbu pie tehnoloģijas, kas aizvietos jebkādas klades vai pie zīmju lapiņas. Šī jaunā tehnoloģija atvieglos skolēniem jau tik smagās mugursomas un lērumu klažu un lapiņu kas atrodas skolēna mugursomā.

Sony sola, ka šī elektroniskā papīra piezīmju lapas būs 13,3 collu lielas, lokanas elektroniskā papīra izstrādājums. Vēl kompānija sola to, ka ar vienu uzlādes laiku šī tehnoloģija spēs strādāt līdz pat trīs nedēļām. Bet kur nu jaunās tehnoloģijas būtu bez bezvadu interneta pieslēgumu un atmiņu karšu slota, tādēļ Sony būs parūpējies ieviest arī šīs tik noderīgās lietas savā jaunajā tehnoloģijā.

...
Komentāri (0)  |  2013-05-29 19:29  |  Skatīts: 371x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tele2 un BALTA piedāvā apdrošināt savu tālruni.


Ir ļoti daudz apdrošināšanu veidu, bet līdz šim vēl nebija iespējams apdrošināt savu mobilo telefonu, bet kompānija Tele2 un apdrošināš

...
Komentāri (0)  |  2013-05-29 18:17  |  Skatīts: 1409x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Litija-jonu baterijas vēsture.


 Mēs visi jau zinām to, ka vairums elektroierīcēs ir baterija, un vairums no šim baterijām ir tieši Litija-jonu baterijas. Bet ja uzdotu jautājumu, kas tieši ir Litija-jonu baterija, mēs domājam, ka tikai retais varētu pastāstīt sīkāk par šo Litija-jonu baterijām.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 582x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skārienjūtīgo ekrānu tehnoloģiju Top 5.


Mūsdienu tehnoloģijas aizvien biežāk pielieto skārienjūtīgos ekrānus lai atvieglotu lietotājam darbu ar jaunajām tehnoloģijām, un mēs esam apkopojuši piecus labākos tehnoloģiju sasniegumus kur tiek pielietotas skārienjūtīgā ekrānu priekšrocības.

...
Komentāri (0)  |  2013-05-24 19:09  |  Skatīts: 508x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.