Neatļauj salaulāties ar savu datoru.
Kādam ASV pilsonim tika liekta iespēja apprecēties ar savu iemīļoto datoru MacBook. ASV pilsonis vārdā Chris Sevier ir izgājis visas tiesu instances Floridas un Jutas štatos, tikai un vienīgi, lai aprecētos ar savu MacBook. Kā viņš pats apgalvo, ka viņš priekšroku seksā dod labāk savam datoram nekā sievietei. ASV tiesu instances neiespaidoja arī Chris Seviera argumenti par to, ka Ķīnā kādam iedzīvotājam tika dota atļauja apprecēties ar lelli, kas izveidota viņa paša izskatā. Un vēl kādai sievietei ir atļauts apprecēties ar delfīnu. Vēl šis ASV pilsonis piebilda, ka daudzviet ir arī atļautas viendzimuma laulības.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 743x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


185 terabaitu datu uzglabāšanas iespējas.
Tiek prognozēts, ka 2020.gadā datu uzglabāšanas ierīču apjoms sasniegs 40 triljonus gigabaitu, tas ir aptuveni 5200 gigabaitu uz vienu cilvēku.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 542x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Microsoft uzsāk Nokia ražošanu, laižot klajā reklāmas klipu.
Microsoft reklāmisti ir laiduši klajā reklāmas video ar nosaukumu Not Like Everybody Else, kas pārtulkojot uz Latviešu valodu nozīmē Ne tāds kā visi. Paša video galvenā ideja ir, ka Nokia tehnoloģijas Microsoft izpildījumā padarīs dzīvi daudz krāsaināku.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 582x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


OnePlus One
Tiem kam šķiet, ka Android viedtālruņu klāsts ir pārāk mazs, tad Android viedtālruņu klāstu ir papildinājis vēl viens viedtālrunis OnePlus One. Šis jaunais viedtālrunis kas savikārt ir apveltīts ar 5.5 collu displeju 3GB operatīvo atmiņu un diezgan jaudīgu procesoru 2.5GHz. savukārt pašu viedtālruni darbina īpaši pielāgota Android CyanogenMod 11 versija. Pagaidām gan šis jaunais viedtālrunis nav pieejams Latvijas veikalos, bet kā, mēs visi zinām ilgi tas nav jāgaida kad arī mūsu veikalos būs iespējams iegādāties šo viedtālruni. Šis jaunais viedtālrunis lielķajā daļā Eiropā maksā vidēji 299 eiro.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 816x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pinterest piedzīvo kāpumu.

Amerikāņu uzņēmums 25.aprīlī pavēstījis, ka kopš pakalpojuma izveides 2010,gada tā lietotāji vietnē ievietojuši vairāk nekā 30 miljardus vizuālo grāmatzīmju.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 525x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    


Nokia mainīs nosaukumu.

Somijas kompānija jau šajā nedēļā noslēgs darījumu par mobilo telefonu ražošanas struktūrvienības pārdošanu informācijas tehnoloģiju uzņēmumam Microsoft. Pēc kā informāciju tehnoloģiju uzņēmums ir nolēmis mainīt Nokia nosaukumu uz Microsoft Mobile.

...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 2444x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google gudrās kontaktlēcas
Google plāno ražot mazas, mikroskopiskas kameras, kas ievietotas kontaktlēcās, kas ļaus ne tikai fotogrāfēt ar aci, bet arī atvieglos dzīvi cilvēkiem ar ierobežotām spējām.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 628x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jauns vīrusa paveidsCERT.LV veicot incidenta analīzi atklājis, ka vairākās populārās tīmekļa vietnēs Latvijā notikusi Ļaunatūras izplatīšanos caur OpenX baneru apmaiņas programmu.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 477x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viedtālrunis ar lokanu displeju
Ir daudz runāts par lokanajiem displejiem, jau kādu laiku šo jauno tehnoloģiju ievieš jaunākajos viedtālruņu modeļos. Šoreiz apskatīsimies vienu no šādiem viedtālruņiem kas ir apveltīts ar lokano displeju.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 837x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.