Google kompāniju tiesā par privātuma pārkāpumiem.


Kā vēsta portāls TVNET Vācijas varasiestādes pirmdien naudas sodu piespridusi interneta gogantam ''Google'' kura realizējot kartes projektu ''Street View'' Google ievākusi pretlikumīgi diezgan ievērojamu apjomu datus kuri ir bijuši privāti, arī ievākuši e-pastus, paroles un daudz privātu fotogrāviju. Hamburgas datu aizsardzības birojs interneta gigantam piesprieda naudas sodu 145000 eiro apmērā. Ievāktā nelikumīgā informācija aptver dažādus privātus datus kā paroles, čatu sarunas un privātas fotogrāfijas. Google jau iepriekš ir norādijusi to, ka pieļāvusi kļūdas. ...
Komentāri (0)  |  2013-04-23 19:13  |  Skatīts: 439x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


torrenti īpašnieks aizturēts (papildināts)


Jau tika vēstīts par to, ka torrenti.lv īpašnieks tika aizsturēts par nelikumīgām darbībām. Ir nākuši jauni atklājumi par torrenti.lv īpašnieka aizsturēšanas metodēm.
Toms Litovnieks kas ir torrent.lv viens no īpašniekiem apgalvo ka nelikumības nav pieļāvis, viņš esot uzturējis torrenti.lv ar mērķi brīvi un likumīgi veikt failu apmaiņu internetā.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-22 20:53  |  Skatīts: 818x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BIOS


Kas ir Bios (Basic Input/Output System) BIOS ir pamata ievades/izvades sistēma mēdz saukt arī par Basic Integrated Operating System vai Built In Operating System ir saknēšanas programma IBM PC savietojamos datoros, tā ir pati pirmā programma, kas tiek palaista tiklīdz ieslēdz datoru. Tā sagatvo sistēmu darbam lai citas programmas varētu darboties ar datora ierīcēm. Vispirms notiek datora galveno komponenšu pārbaude pēc tam tiek ielādēta operētājsistēma no patststāvīgās atmiņas. BIOS parasti ir izvietots ROM mikroshēmā. ...
Komentāri (0)  |  2013-04-22 16:32  |  Skatīts: 613x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skaņas karte


Skaņas karte ir atbildīga par visām skaņām kas nonāk vai nāk ārā no jūsu datora. Skaņas karte pārveido datora digitālos datus analogos skaņas signālos, kas nonāk skaļruņos vai arī analogo skaņu piemēram no mikrafona. Galvenais skaņas kartes lielumu izsaka bitos, jo lielāki biti tad skaņas karte ir kvalitatīvāka. Lielākai daļai lietotāju pilnīgi piemērotas ir vienkāršas skaņas kartes, sevisķi ja tiek plānots skaņu klausīties tikai ar maziem skaļrunīšiem vai tumbiņām. Tiem kas vēlas nopietni nodarboties ar mūziku vai datorspēlēm ir jāiegādājas nopietnāka skaņas karte.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 20:21  |  Skatīts: 556x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Video karte


Personāla datora videokarte, kur sauc arī par grafisko karti vai video adapteri, ir ierīce, kas parveido datus videosignālā un nosūta to uz monitoru. Pērkot datoru pārliecinaties, ka tam patiešām ir atsevišķa videokarte, dažos lētākos datoru modeļos videokarte ir integrēta (iebūvēta) mātesplatē. Tas sākumā šķiet loti vilinoši, bet tas vis ir līdz brīdim kad vēlēsaties pilnveidot savu datoru. Pirms pērciet videokarti pārliecināties pa viņas videoatmiņu, jo lielāka video atmiņa jo labāka krāsu izšķirtspēja un lielāks attēlu nomaiņas ātrums. Ja vēlaties ar savu datoru skatīties DVD filmas, pieslēdzoties televizoram, pārliecinaties, ka videokartei ir TV signāla izeja. Protams, ka ir daudz un dažādu iekārtu kas ļauj monitora ligzdu pārveidot par TV signāla izeju.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 16:41  |  Skatīts: 524x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google parūpēsies pēc tavas nāves


Jau tagad kompānija Google piedāvā lielas iespējas, kā sak ja nav atbildes jautā gudrajai Google tantei kurai ir gandrīz uz visiem jautājumiem atbilde. Kā arī piedāvā virtuāli pastaigāties pa pasuali. Un daudz ko citu, bet tagad google piedāvā arī parūpēties pa jūsiem arī pēc jūsu nāves. Jaunais ...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 16:23  |  Skatīts: 482x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google samazina pārmērīgi optimizētu lapu reitingus.


...
Komentāri (0)  |  2013-04-16 00:04  |  Skatīts: 440x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


www.torrenti.lv īpašnieks aizturēts


Kādēļ nedarbojas torrenti.lv?
Pagājušo nedēļ par šādām darbībām aizturētas divas personas, prooti, uzturot failu apmaiņas serveri un aktīvi nodarbojoties ar materiālu augšuplādi, lao publiskotu neatļauti iegūtos autortiesību objektus. Šīs personas jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā, un savus serverus uzglebāja ārvalstīs, bet valsts policijai tas nebija nekāds šērslis lai savāktu pierādījumus. Viena no aizturētajām personām ir www.torrenti.lv īpašnieks Toms Litovnieks, bet viņš gan noliedz ka būtu veicis kādas nelikumīgas darbības. Pagaidām uz aizdomu pamata domēna vārds ir slēgts.
...
Komentāri (2)  |  2013-04-15 14:59  |  Skatīts: 2137x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cietie diski


Datora cietais disks ir datora noliktava-tajā glabājas visas programmas un dokumenti, var apgalvot to ka cietie diski ir visai droši datora komponenti, kas ļauj uzglabāt daudz datus tomēr var arī gadīties kļudas tadeļ ir ietaicams veidot failu rezerves kopijas. Ja vēlataties iegādāties jaunu cieto disku, galvenais ir tā parametri (ietilpība) ietilpību mēra GB un pēc tā var spriest par cietā diska piemērotību. Teksta dokumenti neaizņem lielu atmiņas daļu piemēram 10 GB var saglabāt aptuveni 10000 romānu tekstus. 
...
Komentāri (3)  |  2013-04-14 02:28  |  Skatīts: 1541x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


RAM (Random Access Memory)


RAM ir datora brīvpieejas atmiņa, kas dod iespēju izpildit dažādus uzdevumus, nevēršoties pie datora cietā diska. RAM atminas apjomus mera MB un GB parasti tas ir daudz 32 daudzkārtnis.
Gandrīz viss, kas notiek datorā, saistīts ar datu apmaiņu starp RAM un procesoru. Tāpēc, jo ātrāk šī apmaiņa notiek, jo jaudīgāka ir sistēma kopumā.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-14 01:10  |  Skatīts: 600x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.