Kārtējais uzbrukums Android.
Ļaundari ne tikai ir iemīļojuši personālos vai portatīvos datorus, bet pēdējā laikā ļaundariem ir ieinteresējis arī viedtālruņi un planšetdatori, pagaidām iz zināms tas, ka visvairāk ļaundaru uzbrukumi notiek tieši Android operētājsistēmām.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 455x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Samsung viedpulkstenis Gear 2 (VIDEO)
Mūsdienās tehnoloģijas attīstās katru dienu, un šoreiz par to ir parūpējusies kompānija Samsung, kas ir oficiāli paziņojusi par viedpulksteni. Tas nozīmē, ka drīzumā nevajadzēs nēsāt telefonus un datorus līdzi, atliks tikai uzlikt sev uz rokas viedpulksteni un jūs varēsiet piekļūt jebkam.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 743x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.
Komentāri (0)   |   Skatīts: 431x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Ir zināmas cenas jaunajiem Nokia x sērijas telefoniem.
Visi mēs zinām to, ka Nokia pavisam nesen prezentēja jaunus viedtālruņus ar Android operētājsistēmu. Un nu ir zināms kādās cenas būs šiem jaunajiem viedtālruņiem. Nokia arī atklāja apgabalus, kur pirmos viedtālruņus būs iespējams iegādāties.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 500x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Prezentē Firefox viedtālruņus un planšetdatorus. Foto:AP/ScanPix
Mozilla Foundation kas ir pazīstama kā bezpeļņas organizācija, Barselonā notiekošajā izstādē ‘’Mobile World Congress’’ prezentēja jaunus viedtālruņus un planšetdatorus, kas ir apveltīti ar Firefox OS operētājsistēmu.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 568x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LG atdzīts par inovatīvāko uzņēmumu.
Pasaules mobilajā kongresā LG Electronics (LG) tika nosaukts par 2014. Gada inovatīvāko ierīču ražotāju. Global Mobile Award ir prestižākā un nozīmīgākā balva mobilo tehnoloģiju nozarē. To sponsorē GSMA balvu komiteja, kuru pārstāv mobilo tehnoloģiju speciālisti un analītiķi. ‘’Mēs esam gandarīti, ka GSMA no daudzajiem uzņēmumiem mobilo tehnoloģiju nozarē izvēlējās ar šo balvu pagodināt tieši LG,’’ teica LG Mobile mārketinga komunikācijas nodaļas viceprezidents Kriss Jī. Inovācijas ir LG panākumu atslēga. Pagājušā gadā iegūtā Labākā viedtālruņa balva pasaules Mobilajā kongresā un šī gada balva par inovatīvāko ierīču ražotāju ir pierādījums, ka smags darbs un pūles noteikti atmaksājas.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 478x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


HTC Desire 816. (VIDEO)

HTC ir atklājis kārtējo jaunumu šoreiz vidējas klases viedtālruņu papildinājumu Desire 816. Šis jaunais HTC viedtālrunis sevī apkopo HTC One svarīgākās funkcijas, kvalitatīvus materiālus un krāsu paleti. Kā apgalvo pats HTC tad šis jaunais viedtālrunis HTC Desire 816 ir labākais kompānijas radītais viedtālrunis. Šis jaunais Desire ir apveltīts ar divkāršiem priekšējiem skaļruņiem un HTC BoomSound sistēmu. Šim viedtālrunim ir 5,5 collas liels ekrāns. Tiem kam patīk uzņemt foto

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 507x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lenovo prezentē jaunus viedtālruņus.Lenovo ne tikai nāk klajā ar jauniem planšetdatoriem, bet cītīgi strādā pie viedtālruņu klāsta palielināšanas. Lenovo ir prezentējusi veselus 3 jaunus viedtālruņus. Lenovo S860, Lenovo S850 un Lenovo S660.

Kompānija Lenovo tehnoloģiju pasauli iepazīstināja ar jauniem viedtālruņiem. Šie jaunie viedtālruņi var lepoties ar savu veiktspēju un protams cenas attiecību. Pati kompānija Lenovo vairāk atrāda

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 532x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ (VIDEO)
Ne tikai viedtālruņu klāsts palielinās, arī planšetdatoru jomā ir jaunumi. Ir iznācis jauns planšetdators, kas ir kļuvis par pagaidām vismobilāko planšetdatoru, kas jebkad ir bijis.

...
Komentāri (2)   |   Skatīts: 1998x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nokia ar Android operētājsistēmu.(VIDEO)
Lai gan tuvākajā laikā Nokia mobilo telefonu ražošana kļūs par Microsoft īpašumu, tomēr Somi izlaidīs jaunus viedtālruņus, kas būs apveltīti ar Android operētājsistēmu.

...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 1893x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.