Ieteikt draugiem       TweetMe    


Portatīvais dators ar divām operētājsistēmām. (VIDEO)
Daudz reizes, kad vēlamies iegādāties portatīvo datoru, vai planšetdatoru. Saskaramies ar problēmu, kādu operētājsistēmu mums labāk izvēlēties. Daudzi saka, ka labāk izmantot Android, bet daži apgalvo, ka labāk izvēlēties Windows. Bet kā būtu, ja būtu iespējams iegādāties ierīci jau ar divām operētājsistēmām

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 709x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google palielina peļņu.
Mēs visi zinām, cik daudz krīt uz nerviem reklāmas, bet pateicoties šīm reklāmām ko mēs ik dienas sastopam gan uz ielas, gan skatoties televizoru, un pat lietojot internetu. Daudziem cilvēkiem ir lielisks peļņas avots.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 451x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


OLED televizors. (VIDEO)


Pavisam nesen jau rakstījām par to, ka drīzumā būs telefoni ar lokanu displeju, bet nu ir pienācis pastāstīt par to, ka ir prezentēts pirmais televizors ar OLED ekrānu, kas lietotājam ļaus pašam regulēt sev vēlamo skatu, punktu un leņķi, un to ir vienkārši varēs izdarīt ar tālvadības pults palīdzību.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 971x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk....
        Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Antibakteriāls stikls
Ik, viens no mums zin to, ka ikdienā mēs saskaramies ar daudzām baktērijām. Protams, mūsu telefoni ir vieni no tiem, kur uzkrājas daudzas un dažādas baktērijas, ir atdzīts, ka tieši uz viedtālruņu stikliem atrodas daudz vairāk baktēriju nekā uz saucamajiem pogu tālruņiem.

Tādēļ ‘’Corning’’ kas ir Amerikāņu kompānija, kas piegādā daudziem viedtālruņu ražotājiem augstu izturības un pretskrāpējumu stiklus tieši priekš viedtālruņiem, apgalvo, ka ir izgudrojuši tādus viedtālruņa stiklus, kas pats iznīcinās baktērijas un dažādas sēnītes kas iespējams atrodas uz viedtālruņu stikliņiem.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 474x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.
Komentāri (0)         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Galxy S4 mini La Fleur (VIDEO)Samsung atkal ir palielinājusi savu viedtālruņu klāstu. Šoreiz ar sievišķā dizaina sēriju La Fleur. Protams, šim tālrunim ir nomainījies tikai dizains. Paša tālruņa specifikācija ir palikusi nemainīga, par tālruņa jaudu atbild tas pats Snapdragon 400 procesors, super AMOLED displejs 4,3 collu qHD izšķirtspēju. Un protams viedtālrunis ir palicis pie iepriekšējo kameru 8MP. Arī viedtālruņa noapaļotais dizains ir palicis tas pats, un Operētājsistēma ir tā pati 4.1 Jelly Bean Android. Un Balss vadība arī palikusi nemainīga.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 721x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Windows aplikāciju skaits dubultojies.Mēs visi jau  zinām, ka Windows phone operētājsistēmas ik dienu iekaro aizvien lielāku daļu pasaules viedtālruņu tirgū lietotās operētājsistēmas. Viens mīnus Windows Phone operētājsistēmai pašā sākumā bija diez gan maz aplikāciju, ko bija iespējams lejupielādēt savos viedtālruņos salīdzinot ar aplikācijām, ko bija iespējams lejupielādēt Google play veikalā.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 518x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sāk tirgot Apple Mac Pro. (Video)

Sākot ar šodienu Pārdošanā ir nonācis Apple Mac Pro datori, kuru cena var saniekt pat 10,000 ASV dolāru. Šie jaunie Apple produkti, kas pirms vairākām nedēļām piedzīvoja savu pirmo debiju, nu ir pieejams patērētājiem vairākās pasaules valstīs.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1207x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.