Kā salabot video čipu.

Daudziem mums mājās ir datori dažiem tie ir pat vairāki, un ikviens datora lietotājs ir saskāries ar tādu problēmu kā video čipa bojājumiem. Ja runa iet par stacionārā datora video karti, tad tas ir pavisam vienkārši, jo to ir pavisam vienkārši nomainīt, izmaksu ziņā tas nav dārgs prieks. Bet līdz ko mēs sākam runāt par portatīvā datora video čipa remontu vai nomaiņu ir vairāki veidi, kā dabūt jūsu datoru pie dzīvības.

 Viens no variantiem ir saucamā video čipa sildīšana. Šis, process, kurā lodējums tiek uzkarsēts līdz kušanas temperatūrai, tādejādi izkusušais lodējums var satecēt atpakaļ savās vietās, atjaunojot pareizu kontaktu ar mātes plati. Bet šim procesam ir arī savas sliktās īpašības. Ja pēc šāda procesa dators tiek pieskatīts pie kontrolētām temperatūrām un regulārām apkopēm, dators var strādāt mēnešiem, bet var izslēgties jau tajā pašā dienā.

 Vēl viens veids kā jūs variet salabot sava portatīvā datora video čipu ir Lodīšu nomaiņa kas atrodas zem video čipa. Tas ir tāds process, kura laikā čips tiek pilnībā noņemts no mātes plates. Un arī tiek noņemtas lodītes, kuras atrodas zem paša video čipa, un uzliktas jaunas-tādas pašas vai labākas parasti tās ir alvas/svina sakausējums. Tad kad tas ir izdarīts tad ar iepriekšējo metodi video čipa sildīšanu pieliek atpakaļ pie mātes plates. Ja pats video čips nebūs bijis bojāts, tad šī metode būs daudz drošāka par video čipa sildīšanu.

Un pats pēdējais variants, bet vis, dārgākais ir video čipa pilnīga nomaiņa, tas ir tad, kad jūs nopērkat jaunu vai lietotu, bet ejošā kārtībā esošu video čipu.


Video čipa sildīšanas paraugs:
Video čipa lodīšu nomaiņas paraugs:
Komentāri (10)  |   Skatīts: 4370x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ