Boeing ražo viedtālruņus.Tie kas bieži lido, vai vienkārši orientējas kādas lidmašīnas lido pa debesīm visi būs vismaz dzirdējuši vārdu Boeing. Neviens nevarēja iedomāties to, ka lidmašīnu ražotāji varētu arī sākt ražot viedtālruņus.

Lidmašīnu ražotājs Boeing ir izstrādājis savu viedtālruni ar Android operētājsistēmu. Neskatoties uz to, ka viedtālruni darbina operētājsistēma Android, pats Boeing apgalvo to, ka viedtālrunis ir veidots no pamatiem. Pats viedtālrunis var lepoties ar divām svarīgām īpašībām, viena no tām ir drošības līmenis un otrais ir tas, ka viedtālrunis ir ar modulāru dizainu. Boeing nedomā konkurēt jau ar esošajiem viedtālruņa ražotājiem. Viedtālrunis nodrošina datu šifrēšanu, un pats galvenais Boeing viedtālrunis nodrošina aizsardzību pret viedtālruņa uzlaušanu. Tehnoloģiju ziņām pats interesantākais ir tas, ka, ja gadījumā, kāds mēģinās uzlauzt viedtālruni Boeing Black, korpusu tā automātiski viedtālrunis dzēsīs visus datus.

Runājot par Boeing Black viedtālruņa specifikāciju var pieminēt, ka ierīce ir apveltīta ar divu SIM karšu atbalstu, un microSD atmiņas karšu lasītāju. Boeing Black viedtālrunis ir apveltīts ar 4,3 collu displeju un divu kodolu 1,2 GHz procesoru.

Komentāri (0)  |   Skatīts: 585x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ