Google telefonu konstruktori. (VIDEO)
Daudziem bērnībā bija pieejami, konstruktori ar kuriem varēja būvēt rotaļu lietas, bet laikam ejot ar Google konstruktora telefonu varēs uzbūvēt sev tīkamu telefonu, kas strādās ,tā pat kā jau gatavs nopirkts telefons.

Lielākais interneta gigants Google vēl jo, projām strādā pie projekta, kas jau nākamgad laistu klajā jaunus telefonus. Tie nebūs vienkārši telefoni, bet gan šos telefonus lietotājs pats varēs veidot atbilstoši savām vajadzībām. Šiem telefoniem būs LEGO princips, jo lietotājs kā ar lego klucīšiem var izveidot ko vēlas tā arī ar tādu principu lietotājs varēs izveidot telefonu pēc savām vajadzībām.

Google apgalvo, ka jau pirmo prototipu plāno pabeigt jau tuvāko nedēļu laikā. Bet pašu telefonu masveida ražošanu, lai ierīces lietotāji paši varētu būvēt sev telefonus sāks tirgot ne vēlāk kā 2015.Gadā. Runājot par telefona konstrukciju, tad telefonus vienos pamata konstrukcija, kam pēc lietotāja personiskiem ieskatiem varēs pieslēgt dažādu specifikāciju komponentes. Iesākumā pamata konstrukcijas būs pieejamas trijos dažādos izmēros.

Komentāri (0)  |   Skatīts: 593x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ