Optiskā kabeļa ievilkšana bojā labības laukus.
Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs šomēnes gatavojas guldīt zemē optisko kabeli ceļa posmā Bauska- Aizkraukle malā. Šīs darbības varētu bojāt ceļmalā iesētās labības. Vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

Bauskas novada Codes pagasta zemnieku saimniecība ‘’Vaidelotes’’ īpašnieks Arnolds Jātnieks piektdien 18. Jūlijā, ziņojis par mērniekiem, kas iepriekšējā dienā labības laukā mērija kabeļa vietu. Zemniekam gan ir izdevies mērniekus padzīt, bet nākošajā, dienā šie paši mērnieki ieradušies atkal un turpinājuši bradāt sējumus, tā stāsta zemnieks, kuru sējumus bradājuši mērnieki, kuri mērījuši kabeļa ielikšanas vietu.

Bet kā zināms tad kabelis tiks ieklāts 13,5 metrus no brauktuves ass līnijas un šī zemes strēmele gar ceļu ir valsts akciju sabiedrības ‘’Latvijas Valsts ceļi īpašums. Kā apgalvo pats zemnieks tad viņam ar ‘’Latvijas Valsts ceļiem’’ viņam ir bijusi mutiska vienošanās, par to, ka viņš sējumus iesēs līdz pat ceļa malai. Un tad kad šogad viņš esot iesējis labību, nebija ne ziņas, ka tur tiks ieklāts optiskais kabelis.

Komentāri (0)  |  2014-07-24 18:36  |  Skatīts: 796x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ