Twitter kā melu detektors.
Bieži vien sociālajos tīklos tiek paziņots par masu grautiņiem vai pašnāvības veikšanu, bet lielākā daļa no šādiem vēstījumiem ir nepatiesa. Tādēļ būtu noderīgi ja būtu speciāla datorprogramma kas atpazītu vai tā ir patiesība vai tomēr nav.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 450x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kārtējais uzbrukums Android.
Ļaundari ne tikai ir iemīļojuši personālos vai portatīvos datorus, bet pēdējā laikā ļaundariem ir ieinteresējis arī viedtālruņi un planšetdatori, pagaidām iz zināms tas, ka visvairāk ļaundaru uzbrukumi notiek tieši Android operētājsistēmām.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 443x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Samsung viedpulkstenis Gear 2 (VIDEO)
Mūsdienās tehnoloģijas attīstās katru dienu, un šoreiz par to ir parūpējusies kompānija Samsung, kas ir oficiāli paziņojusi par viedpulksteni. Tas nozīmē, ka drīzumā nevajadzēs nēsāt telefonus un datorus līdzi, atliks tikai uzlikt sev uz rokas viedpulksteni un jūs varēsiet piekļūt jebkam.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 731x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ir zināmas cenas jaunajiem Nokia x sērijas telefoniem.
Visi mēs zinām to, ka Nokia pavisam nesen prezentēja jaunus viedtālruņus ar Android operētājsistēmu. Un nu ir zināms kādās cenas būs šiem jaunajiem viedtālruņiem. Nokia arī atklāja apgabalus, kur pirmos viedtālruņus būs iespējams iegādāties.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 494x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LG atdzīts par inovatīvāko uzņēmumu.
Pasaules mobilajā kongresā LG Electronics (LG) tika nosaukts par 2014. Gada inovatīvāko ierīču ražotāju. Global Mobile Award ir prestižākā un nozīmīgākā balva mobilo tehnoloģiju nozarē. To sponsorē GSMA balvu komiteja, kuru pārstāv mobilo tehnoloģiju speciālisti un analītiķi. ‘’Mēs esam gandarīti, ka GSMA no daudzajiem uzņēmumiem mobilo tehnoloģiju nozarē izvēlējās ar šo balvu pagodināt tieši LG,’’ teica LG Mobile mārketinga komunikācijas nodaļas viceprezidents Kriss Jī. Inovācijas ir LG panākumu atslēga. Pagājušā gadā iegūtā Labākā viedtālruņa balva pasaules Mobilajā kongresā un šī gada balva par inovatīvāko ierīču ražotāju ir pierādījums, ka smags darbs un pūles noteikti atmaksājas.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 458x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


WhatsApp piedāvās bezmaksas balss zvanus.
Jau vēstijām par to, ka Facebook iegādājās vienu no populārākajiem mobilo aplikāciju WhatsApp, par diezgan iespaidīgu summu. Bija arī gaidāms, ka pavisam drīzumā būs kādi jaunumi, un nu tie ir pienākuši.

...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 1282x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


WhatsApp tagad Facebook rokās.
Sen zināmā un vienkāršā aplikācija WhatsApp, kas piedāvāja bez maksas nosūtīt ziņas, bildes, video, un veselu gadu aplikāciju lietot bez maksas, un pēc gada jāmaksā nieka 0,99 ASV dolāru nu ir nonākusi lielākā sociālā tīkla rokās Facebook.

...
Komentāri (2)   |   Skatīts: 1037x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


200 miljonu pārdoti Windows8.
...
Komentāri (0)         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Microsoft sola koncentrēties uz mobilajām ierīcēm.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 474x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Angry Birds izmantoti, lai izspiegotu telefonus.


Daudzi no mums jau zina tādu mobilo aplikāciju kā Angry Birds. Šī ir ļoti populāra aplikācija viedtālruņiem un planšetdatoriem. No ārienes šī aplikācija ir pavisam nekaitīga, bet ir atklājies, kas šokējošs.

...
Komentāri (2)   |   Skatīts: 988x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.