Google palielina peļņu.
Mēs visi zinām, cik daudz krīt uz nerviem reklāmas, bet pateicoties šīm reklāmām ko mēs ik dienas sastopam gan uz ielas, gan skatoties televizoru, un pat lietojot internetu. Daudziem cilvēkiem ir lielisks peļņas avots.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 447x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


OLED televizors. (VIDEO)


Pavisam nesen jau rakstījām par to, ka drīzumā būs telefoni ar lokanu displeju, bet nu ir pienācis pastāstīt par to, ka ir prezentēts pirmais televizors ar OLED ekrānu, kas lietotājam ļaus pašam regulēt sev vēlamo skatu, punktu un leņķi, un to ir vienkārši varēs izdarīt ar tālvadības pults palīdzību.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 951x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Antibakteriāls stikls
Ik, viens no mums zin to, ka ikdienā mēs saskaramies ar daudzām baktērijām. Protams, mūsu telefoni ir vieni no tiem, kur uzkrājas daudzas un dažādas baktērijas, ir atdzīts, ka tieši uz viedtālruņu stikliem atrodas daudz vairāk baktēriju nekā uz saucamajiem pogu tālruņiem.

Tādēļ ‘’Corning’’ kas ir Amerikāņu kompānija, kas piegādā daudziem viedtālruņu ražotājiem augstu izturības un pretskrāpējumu stiklus tieši priekš viedtālruņiem, apgalvo, ka ir izgudrojuši tādus viedtālruņa stiklus, kas pats iznīcinās baktērijas un dažādas sēnītes kas iespējams atrodas uz viedtālruņu stikliņiem.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 458x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Windows aplikāciju skaits dubultojies.Mēs visi jau  zinām, ka Windows phone operētājsistēmas ik dienu iekaro aizvien lielāku daļu pasaules viedtālruņu tirgū lietotās operētājsistēmas. Viens mīnus Windows Phone operētājsistēmai pašā sākumā bija diez gan maz aplikāciju, ko bija iespējams lejupielādēt savos viedtālruņos salīdzinot ar aplikācijām, ko bija iespējams lejupielādēt Google play veikalā.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 511x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Meklētākie vārdi internetā.

Google ir publiskojusi ikgadējo ‘’Zeitgeist’’ pārskatu par 2013.gada populārākajiem meklējumiem tieši internetā. Šis pārskats ir izveidots 72 valstīm un pirmo reizi tajā iekļaujot arī Baltijas valstis.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 852x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Windows XP drīzumā vairs nesniegs atbalstu.Vēl šodien daudzi datora lietotāji izmanto operētājsistēmu Windows XP, bet kompānija Windows ir nolēmis 2014.gada 8.aprīlī pārtraukt Windows XP atbalsta nodrošinājumu. Pēc 2014.gada 8.aprīļa Windows XP tehniskais atbalsts vairs nebūs pieejams. Tas attiecas ar automātiskajiem atjauninājumiem, kas veicina datora drošību. Operētājsistēmu varēsiet lietot arī turpmāk, bet šāda rīcība ir diezgan bīstama, jo šādi datori, kas izmanto operētājsistēmu Windows XP var tikt lielā mērā pakļauts tieši drošības riskiem un

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 522x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google iegādājas militāru robotu. (VIDEO)

Tehnoloģiju uzņēmums ‘’Google’’ iegādājusies kompāniju ‘’Boston Dynamics’’ šī kompānija ir izstrādājusi pasaulē visātrāko robotu, kas spēj skriet, robotu ‘’Cheetah’’. Protams, šis uzņēmums ir izgudrojis arī citus robotus. Robotikas uzņēmums ‘’Boston Dinamics’’ ir dibināts 1992.Gadā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta. ‘’Boston Dynamics’’ nenodarbojas ar robotu tirdzniecību. Vairāki analītiķi ir, secinājusi, ka šāds solis, ka ‘’Google’’ ir iegādājusies robotikas uzņēmumu tas liecina tikai to, ka kompānijai ‘’Google’’ ir interese par robotu izmantošanu ikdienā. Jau tika vēstīts, ka viens no lielākajiem tirdzniecības uzņēmumiem ‘’Amazon’’nesen pavēstīja par

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 509x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijā izplatās ļoti bīstams datorvīruss.(papildināts)


Latvijā masveidā tiek izsūtīti e-pasti kas ir inficēti. Šie e-pasti ir norādīti kā informācija no VID. Patiesībā šiem e-pastiem nav nekāda sakara ar VID.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1121x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētkus akcija


Skatīts: 465x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Preču piegāde ar bezpilota lidmašīnām. (VIDEO)
Daudzi no mums dod priekšroku iepirkties ar interneta starpniecību, it īpaši iepērkoties ārzemju interneta veikalos, iemesls tam ir ļoti izdevīgas

...
Komentāri (2)   |   Skatīts: 1383x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.