Android jaunā verija.

Interneta gigants Google Nākamo Android operētājsistēmu ir nosaucis par Android KitKat.  Šis nosaukums ir tāds pats kā kompānijas Nestle kas arī ražo šokolādes batoniņu ar tādu pašu nosaukumu kā tagad Google nodēvējis jauno Android versiju KitKat. Šo jauno Android versijas nosaukumu Andrid KitKat tiek uzskatīta par veiklu mārketinga gājienu.

...
Komentāri (1)  |  2013-09-04 19:51  |  Skatīts: 1277x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Windows 7 atjauninājums var paralizēt Windows darbību.


...
Komentāri (0)  |  2013-08-26 19:38  |  Skatīts: 575x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


’Android’’ ierīces ir kļuvušas nedaudz drošākas


Pēc informācijas par ‘’Android’’ ierīču vieglas ievainojamības, var teikt to, ka tagad skar mazāku daļu ierīču, jo ražotāji aktīvi sākuši iekļaut labojumu jaunākajās programmatūrās. Lai noskaidrotu vai tava ierīce ir droša tad šajā ziņā var palīdzēt ‘’Bluebox’’ drošības aplikācija, kas ir pieejama

...
Komentāri (0)  |  2013-07-11 05:03  |  Skatīts: 817x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


99% Android ierīču ir apdraudēti.


Drošības  kompānijas ‘’Bluebox Security’’ speciālisti paziņojusi to, ka Android ierīces ir ievainojamas, kas ļaundariem dod lielas iespējas mainīt viedtālruņa aplikācijas nemainot kriptogrāfisko parakstu, īsāk sakot, jebkuru Android aplikācijā ir ie spējams iekļūt saglabājot aplikācijas izstrādātāja parakstu. Kompānija gan neatklāj to kādā veidā ir iespējams iekļūt aplikācijās, bet interneta gigants Google ir informēta, par šo problēmu.

...
Komentāri (0)  |  2013-07-05 19:12  |  Skatīts: 636x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Firefox ieiet viedtālruņu biznesā. (Video)


Mozilla ir izlaidusi savu unikālo viedtālruni ar savu operētājsistēmu, ar šo viedtālruni palielina lielāku izvēles klāstu operētājsistēmās. Ekspertiem liek secināt to, ka Firefox operētājsistēmas viedtālrunis varētu konkurēt ar tādiem gigantiem kā  Android, Windows Phone, Bleckbery kā arī ar citiem viedtālruņu tirgus spēlētājiem. Bezpeļņas uzņēmums Mozilla ar savu viedtālruni netiecas iekarot Amerikas Savienotās Valstis, bet gan ir vērsies uz citiem tirgiem Spāniju, Poliju, Brazīliju, Kolumbiju, Venecuēlu. Iespējams, ka šis viedtālrunis būs daudziem pats pirmais viedtālrunis, jo šis modelis maksās nieka 90 dolārus jeb 69 eiro. Jo visi nevar atļauties iegādāties iphone, vai kādu citu dārgu viedtālruni. Šis viedtālrunis arī piedāvā savas aplikācijas.

...
Komentāri (0)  |  2013-07-02 17:44  |  Skatīts: 470x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vasarā telefoni lūst biežāk.


Kā liecina kompānijas ‘’Tele2’’ dati, tad vasaras periodā mobilie telefoni lūst aizvien vairāk par veseliem 20%. Visbiežāk v asaras periodā telefoni nonāk saskarsmē ar ūdeni, un vēl telefoni bieži krīt pret cietu virsmu. Tā kā telefonu garantijas telefonu remontiem veic tikai rūpnīcas defektus, tad šie negadījumi ar telefonu jāsedz pašam īpašniekam. Tādēļ aizvien populārākais veids ir telefonu apdrošināšana, kuru arī piedāvā kompānija ‘’Tele2’’

...
Komentāri (0)  |  2013-06-28 20:10  |  Skatīts: 523x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Baumas par Apple


Var teikt, ka uzreiz pēc iphone 5 iznākšanas tirgū parādījās jaunas baumas, par to, ka drīz kompānija Apple varētu laist klajā savu, jauno iphone 5s. Var apgalvot to, ka šīs baumas ir piepildījušās, jo jaunais iphone 5s tirgū varētu nonākt jau šī gada rudenī.  Pēc interneta portāla Appleinsider.com ievietotās informācijas var secināt, ka teiktais par Apple atteikšanos no Samsung procesoriem ir patiess, jo jaunajam iphone5s ir jauns procesora ražotājs TSMC. Vēl interneta portālos vēsta to, ka iespējams, ka šis jaunais iphone 5s varētu būt aprīkots ar pirkstu nospiedumu lasīšanas tehnoloģijām, bet par šo baumu sīkākas informācijas gan nav.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-26 02:27  |  Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzstāda telefonu lādēšanas punktus.


Daudziem no mums ir nācies saskarties ar to, ka ejot pa pilsētu ir nepieciešams uzlādēt tālruņa bateriju, jo tā var drīz izlādēties, vai arī telefons ir izlādējies un nepieciešams steidzami uzzvanīt. Būtu jauki ja varētu atrast pilsētā kādu vietu kur bez maksas ir iespējams uzlādēt savu mobilo tālruni. Šī ekstra pagaidām ir pieejama vien Ņujorkā kur šajā nedēļā uzstādīja pirmos 25 mobilo telefonu lādēšanas stacijas. Šo stacijas uzstādīšana tika pieņemta pēc postošās viesuļvētras Sendija kur bez elektrības palika vairāki tūkstoši iedzīvotāji un lai uzlādētu savus mobilos telefonus cilvēkiem nācās mērot vairākas jūdzes tikai lai uzlādētu savus mobilos tālruņus.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-20 21:44  |  Skatīts: 535x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Waze Google rogās.


Tik labi pazīstamā Izraēlas  navigāciju un karšu kompānija tagad oficiāli pieder interneta gigantam Google.  Pagaidām informācija liecina to,  ka Waze darbojas kā atsevišķa programma, bet nebūs ilgi jāgaida to, ka šīs kompānijas navigācijas un kartes pielietos interneta gigants Google savos karšu pakalpojumos. Pavisam nopietnais darījums noteikti  apdraudēs  Google lielāko konkurentu Apple kura mēģina ieviest savu karšu sistēmu, bet pagaidām nav tas sekmīgi izdevies. Informācija liecina to, ka šis darījums iespējams, ir 1 miljarda ASV dolāru liels.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-13 02:02  |  Skatīts: 508x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.