Jaunais ‘’Just5 Spacer2’’ (Video)

Ar šodienu klajā ir nācis jaunais ‘’Just5 Spacer2’’, šis jaunais ‘’Just5 Spacer2’’ no sava priekšgājēja atšķiras ar to, ka jaunajam ''Spacer'' ir plānāks korpuss, krietni lielāka kameras izšķirtspēja, un ir apveltīts ar jaunāko operētājsistēmu ‘’Android 4.4.2 KitKat’’, un protams ar ietilpīgāku akumulatoru.

...
Komentāri (0)  |  2014-09-30 20:01  |  Skatīts: 1628x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Microsoft uzsāk Nokia ražošanu, laižot klajā reklāmas klipu.
Microsoft reklāmisti ir laiduši klajā reklāmas video ar nosaukumu Not Like Everybody Else, kas pārtulkojot uz Latviešu valodu nozīmē Ne tāds kā visi. Paša video galvenā ideja ir, ka Nokia tehnoloģijas Microsoft izpildījumā padarīs dzīvi daudz krāsaināku.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 582x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


OnePlus One
Tiem kam šķiet, ka Android viedtālruņu klāsts ir pārāk mazs, tad Android viedtālruņu klāstu ir papildinājis vēl viens viedtālrunis OnePlus One. Šis jaunais viedtālrunis kas savikārt ir apveltīts ar 5.5 collu displeju 3GB operatīvo atmiņu un diezgan jaudīgu procesoru 2.5GHz. savukārt pašu viedtālruni darbina īpaši pielāgota Android CyanogenMod 11 versija. Pagaidām gan šis jaunais viedtālrunis nav pieejams Latvijas veikalos, bet kā, mēs visi zinām ilgi tas nav jāgaida kad arī mūsu veikalos būs iespējams iegādāties šo viedtālruni. Šis jaunais viedtālrunis lielķajā daļā Eiropā maksā vidēji 299 eiro.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 816x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nokia mainīs nosaukumu.

Somijas kompānija jau šajā nedēļā noslēgs darījumu par mobilo telefonu ražošanas struktūrvienības pārdošanu informācijas tehnoloģiju uzņēmumam Microsoft. Pēc kā informāciju tehnoloģiju uzņēmums ir nolēmis mainīt Nokia nosaukumu uz Microsoft Mobile.

...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 2443x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viedtālrunis ar lokanu displeju
Ir daudz runāts par lokanajiem displejiem, jau kādu laiku šo jauno tehnoloģiju ievieš jaunākajos viedtālruņu modeļos. Šoreiz apskatīsimies vienu no šādiem viedtālruņiem kas ir apveltīts ar lokano displeju.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 837x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Samsung prezentē budžeta klases viedtālruni Galaxy Slim S3 Brazīlijā


Samsung Galxy Slim S3 ir aprīkots ar 4,52 collu skārienjūtīgu ekrānu, un 1,2 GHz procesoru. Šim Galaxy Slim S3 ir 8GB iebūvētā atmiņa un apveltīts ar 1GB operatīvo atmiņu, kā arī MicroSD atmiņas karšu lasītāju līdz 32GB.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 616x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Google telefonu konstruktori. (VIDEO)
Daudziem bērnībā bija pieejami, konstruktori ar kuriem varēja būvēt rotaļu lietas, bet laikam ejot ar Google konstruktora telefonu varēs uzbūvēt sev tīkamu telefonu, kas strādās ,tā pat kā jau gatavs nopirkts telefons.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 611x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Boeing ražo viedtālruņus.Tie kas bieži lido, vai vienkārši orientējas kādas lidmašīnas lido pa debesīm visi būs vismaz dzirdējuši vārdu Boeing. Neviens nevarēja iedomāties to, ka lidmašīnu ražotāji varētu arī sākt ražot viedtālruņus.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 603x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


iPhone6 displejs būs daudz lielāks.
Jau pavisam nesen iPhone izlaida jaunus viedtālruņus, bet kompānija nemaz nedomā apstāties un iespējams jau jaunais iPhone6 iznāks šogad.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 795x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Prezentē Firefox viedtālruņus un planšetdatorus. Foto:AP/ScanPix
Mozilla Foundation kas ir pazīstama kā bezpeļņas organizācija, Barselonā notiekošajā izstādē ‘’Mobile World Congress’’ prezentēja jaunus viedtālruņus un planšetdatorus, kas ir apveltīti ar Firefox OS operētājsistēmu.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 568x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] |