HTC Desire 816. (VIDEO)

HTC ir atklājis kārtējo jaunumu šoreiz vidējas klases viedtālruņu papildinājumu Desire 816. Šis jaunais HTC viedtālrunis sevī apkopo HTC One svarīgākās funkcijas, kvalitatīvus materiālus un krāsu paleti. Kā apgalvo pats HTC tad šis jaunais viedtālrunis HTC Desire 816 ir labākais kompānijas radītais viedtālrunis. Šis jaunais Desire ir apveltīts ar divkāršiem priekšējiem skaļruņiem un HTC BoomSound sistēmu. Šim viedtālrunim ir 5,5 collas liels ekrāns. Tiem kam patīk uzņemt foto

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 491x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lenovo prezentē jaunus viedtālruņus.Lenovo ne tikai nāk klajā ar jauniem planšetdatoriem, bet cītīgi strādā pie viedtālruņu klāsta palielināšanas. Lenovo ir prezentējusi veselus 3 jaunus viedtālruņus. Lenovo S860, Lenovo S850 un Lenovo S660.

Kompānija Lenovo tehnoloģiju pasauli iepazīstināja ar jauniem viedtālruņiem. Šie jaunie viedtālruņi var lepoties ar savu veiktspēju un protams cenas attiecību. Pati kompānija Lenovo vairāk atrāda

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 525x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nokia ar Android operētājsistēmu.(VIDEO)
Lai gan tuvākajā laikā Nokia mobilo telefonu ražošana kļūs par Microsoft īpašumu, tomēr Somi izlaidīs jaunus viedtālruņus, kas būs apveltīti ar Android operētājsistēmu.

...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 1811x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LG laiž klajā jaunus tālruņus.Mēs jau visi esam pieraduši pie lielā viedtālruņa klāsta, kas ir pieejams tirgū, bet var droši apgalvot, ka viedtālruņu klāsts aizvien paplašinās un paplašinās, par to parūpējies Dienvidkorejas kompānijas LG Elecronics

...
Komentāri (1)   |   Skatīts: 844x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Galxy S4 mini La Fleur (VIDEO)Samsung atkal ir palielinājusi savu viedtālruņu klāstu. Šoreiz ar sievišķā dizaina sēriju La Fleur. Protams, šim tālrunim ir nomainījies tikai dizains. Paša tālruņa specifikācija ir palikusi nemainīga, par tālruņa jaudu atbild tas pats Snapdragon 400 procesors, super AMOLED displejs 4,3 collu qHD izšķirtspēju. Un protams viedtālrunis ir palicis pie iepriekšējo kameru 8MP. Arī viedtālruņa noapaļotais dizains ir palicis tas pats, un Operētājsistēma ir tā pati 4.1 Jelly Bean Android. Un Balss vadība arī palikusi nemainīga.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 703x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BENQ Atgriežas viedtālruņu tirgū. (VIDEO)Sen zināmā kompānija Benq ir nolēmusi no jauna mēģināt atgriezties viedtālruņu tirgū. Uz doto momentu kompānija piedāvā savus divus viedtālruņu modeļus.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 485x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Krievija laiž klajā savu pirmo telefonu ar diviem ekrāniem.


Krievijas kompānija YOTA ir laidusi klajā savu pirmo viedtālruni ar diviem ekrāniem. Šis unikālais viedtālrunis ir iezīmējies ar diviem ekrāniem, viens ekrāns ir apveltīts ar skārienjutīgo ekrānu vienā pusē un E-ink tehnoloģijas ekrānu ierīces otrā pusē.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 471x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Drīzumā būs viedtālrunis ar lokanu displeju.
Kamēr kompānija Samsung snauž un gatavo viedtālruni ar lokanu displeju tikmēr pavisam cita kompānija LG drīzumā izlaidīs pirmo viedtālruni ar OLED tipa displeju. Pagaidām gan nav zināms konkrēts datums, kad LG varētu laist klajā savu jauno viedtālruni. Tas varētu būt jau novembrī. Informācija liecina tikai to, ka jaunais viedtālrunim ar lokano displeju varētu būt 6collu skārienjūtīgais ekrāns.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 21:50  |  Skatīts: 511x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Samsung laiž klajā jaunu viedtālruni.


...
Komentāri (0)  |  2013-10-02 23:55  |  Skatīts: 487x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LG mazcenas viedtālrunis LG L1II
Kompānija LG ir laidusi klajā viedtālruni, kas ir domāts cilvēkiem, kas vēlas viedtālruni, bet nevēlas pārmaksāt. Šis LG viedtālrunis ir L sērijas viedtālrunis, un protams šinī viedtālrunī ir iebūvētas jaunākās tehnoloģijas, un ir apveltīts ar izturīgu korpusu. LG L1II ir apveltīts ar jaunāko QuickMemo versiju, kas ļauj uzņemt jebkuru tālruņa ekrānā redzamo attēlu un tam pievienot komentārus vai ziņojumus, un ātri un efektīvi dalīties ar to ar saviem draugiem vai paziņām. Bet tiem kas ciena mūziku ir izstrādāta īpaša aplikācija FM Music Collector, kas ļauj ierakstīt radio skanošās dziesmas, un uzreiz pārveidot tās, kā mūzikas failu no

...
Komentāri (0)  |  2013-10-01 17:25  |  Skatīts: 485x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] |