Kā salabot video čipu.

Daudziem mums mājās ir datori dažiem tie ir pat vairāki, un ikviens datora lietotājs ir saskāries ar tādu problēmu kā video čipa bojājumiem. Ja runa iet par stacionārā datora video karti, tad tas ir pavisam vienkārši, jo to ir pavisam vienkārši nomainīt, izmaksu ziņā tas nav dārgs prieks. Bet līdz ko mēs sākam runāt par portatīvā datora video čipa remontu vai nomaiņu ir vairāki veidi, kā dabūt jūsu datoru pie dzīvības.

...
Komentāri (10)   |   Skatīts: 4629x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sociālā inženierija kas tas ir?Pēdējā laikā Latvijas interneta vidē aktuāla informācija ir hakeru aktivitātes, dažādās Latvijas vietnēs. Vienu no lielākajiem var minēt pret Swedbank vērstu Kiberuzbrukumu, kā arī, Ķīnas hakeru ielaušanos LR Ārlietu ministrijas datorsistēmā. Un protams pavisam nesen tika konstatēts vēl viens hakeru aktivitātes paveids, ka tiek

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1686x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā, nekļūt par kibernoziedznieku upuriem svētkos.


Kā mēs visi gaidām tuvojošos svētkus, tos arī gaida interneta vides lielākie ienaidnieki ‘’Hakeri’’ kas gaida katru iespēju iegūt lietotāju konfidenciālo informāciju. Speciālisti atgādina, ka ir pavisam ērti un vienkārši pasūtīt saviem draugiem vai tuviniekiem dāvanas tieši interneta vidē. Bet tik, pat vienkārši jūs varat kļūt pa kibernoziedznieku upuriem. Šeit būs daži padomi, kā izvairīties no blēžiem iegādājoties preces interneta vidē.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 617x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Datorspēles uzlabo atmiņu.
Daudzi no datorlietotājiem datoru lieto lai spēlētu dažādas datorspēles, tas gan vairāk ir starp gados jaunajiem

lietotājiem. Bieži vien mēs smejamies par to, ka redzam pieaugušos kas spēlē datorspēles, bet ir veikts unikāls pētījums tieši par spēļu ietekmi uz cilvēku smadzenēm.

...
Komentāri (0)  |  2013-12-08 04:32  |  Skatīts: 619x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lodēšanas pamācība.


Daudzi vēlas iemācīties pareizi lodēt tādēļ šajā video jūs redzēsiet kā pareizi ir jālodē.
Komentāri (0)  |  2013-10-30 16:19  |  Skatīts: 2306x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Windows sistēmas problēmu novēršana.

Windows operētājsistēmas vadības panelī ir iekļautas vairākas problēmu novēršanas programmas. Kas var automātiski novērst dažas bieži sastopamas datora problēmas piemēram , kas saistītas ar tīklošanas problēmām, aparatūras un ierīču problēmām, izmantojot tīmekli un programmu saderību. Protams Windows vadības paneļa iekļautās problēmu novēršanas programmas nav veidotas lai novērstu katru problēmu, bet tos iespējams pamēģināt vispirms, jo iespējams Windows iekļautās programmas novēršanas programmas var ietaupīt daudz laika un pūļu.

...
Komentāri (0)  |  2013-09-29 22:47  |  Skatīts: 561x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kādēļ ir vajadzīga termopastas atjaunošana.


Datoru apkopju laikā svarīgs elements ir termopastas atjaunošana. Prakse liecina, ka ja datora fiziskā apkope nav veikta kādu pus gadu tad vis ticamāk, ka termoplasta ir sakaltusi, un neveic savas funkcijas tik efektīvi cik vajadzētu. Ja dzesēšanas iekārta tiek atdalīta no procesora, tad obligāta prasība ir nomainīt termoplastu. Termoplastu jānomaina tā lai tās nebūtu pa daudz, vai arī par maz, nepareiza vai nekvalitatīva termopastas uzklāšanas var radīt pretējo efektu nekā, jūs to vēlējāties. Tādēļ ja nē esat pārliecināti par savām zināšanām, vai savām spējām ieteicams apmeklēt kādu datoru servisu.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-26 00:11  |  Skatīts: 2840x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kādēļ jātīra dators no putekļiem?


Putekļiem sakrājoties piemēram uz procesora, dzesēšanas iekārtām, tiek ierobežota gaisa piekļuve un tādejādi, procesora dzesēšanai nepieciešama lielāka jauda, la varētu saglabāt optimālo temperatūru. Un tādēļ ventilators paliek aiz vien skaļās , jo ventilatoram palielinās apgriezienu skaits. Dažas pazīmes kā zināt, ka dators ir pilns ar putekļiem:

...
Komentāri (0)  |  2013-06-21 16:24  |  Skatīts: 724x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā pasargāt savu datoru no vīrusiem.


Viena no svarīgākajām lietām, kas jums ir jāizdara ir jāuzstāda antivīrus jūsu datoram, antivīrusi meklē vīrusus kas mēģina piekļūt jūsu e-pastiem, sistēmai, vai jūsu failiem. Pats galvenais, ka savu antivīrusu ir nepieciešams laiku pa laikam atjaunot, jo jauni vīrusi kas var kaitēt jūsu datoram iznāk var teikt katru dienu.

Bezmaksas antivīrusi ir pieejami šeit:

...
Komentāri (0)  |  2013-06-20 23:19  |  Skatīts: 785x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cietā diska partīcijas izveide.


Datora cieto disku var sadalīt 4 neatkarīgās daļās, un šo cieto disku neatkarīgās daļas sauc par partīcijām. Katrai partīcijai var būt sava operacionālā sistēma. DOS vienlaicīgi var strādāt ar vienu vai divām partīcijām. Vispār kopumā tiek izšķirti trīs partīcijas veidi.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-06 01:22  |  Skatīts: 6747x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |