Cietais disks ar 5TB ietilpību.

Pašreiz tirgū ir pieejami, dažāda ietilpības, cietie diski, bet arī cietie diski tiek modernizēti un aizvien vairāk tiek piedāvāti cietie diski ar lielu ietilpību, par to tagad ir parūpējies Japānas elektroierīču ražotājs Toshiba.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 601x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


DDR2 operatīvā atmiņa.


Vispār kopumā ir ļoti liels sortiments ar operatīvajām atmiņām. Mēģināsim pastāstīt uz ko vajadzētu paskatīties izvēlētos operatīvo atmiņu. Pats pirmais kas būtu jāņem vērā ir operatīvās atmiņas frekvence ko mēra MHz (megahercos) datora m

...
Komentāri (0)  |  2013-05-14 20:43  |  Skatīts: 1315x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


NVIDIA jaunā karte.


NVIDIA jaunākās kartes nodrošina ievērojamu veiktspējas uzlabojumu GTX 650 Ti, pateicoties papildus Boost algoritmam it uzlabojusi lielāku veiktspēju nekā citas kartes. Performance ir nedaudz lielāka nekā AMD 7850 par ļoti konkurētspējīgu cenu šai jaunajai kartei ir jaudīgs Tripe-slot dzesētājs kas sola augstu dzesēšanas veiktspēju un zemu trokšņa līmeni. Šeit būs daži parametri par NVIDIA jauno karti.

...
Komentāri (0)  |  2013-05-01 16:50  |  Skatīts: 650x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Intel ‘’Haswell’’ procesoru parametri


Droši var teikt, ka kompānija Intel ir pārliecinošs līderis mikroprocesoru tirgus lauciņā. Šī kompānija plāno piedāvāt savu jauno 4. Core sērijas 22nm centrālo prosecoru partiju, kam ir jau pazīstams segvārds ‘’Haswell’’ var droši apgalvot to, ka šī ir pavisam ja

...
Komentāri (0)  |  2013-04-29 18:33  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Datora klaviatūra


Kas ir datora klaviatūra?
Datora klaviatūra jeb datora tastatūra ir datora ievades iekārta. Standarta datora klaviatūrai ir 101 vai 102 taustiņi. Mūsdienu klaviatūrai ir vairāk kā simt taustiņu, un turklāt taustiņu nozīme nav patstāvīga. Dažādas programmas piešķir taustiņiem dažādu nozīmi. Uz klaviatūras ir visi latīņu burti, no A līdz Z, un visi cipari sākot no 1 Lidz 9 un protams daudz citu speciālas nozīmes taustiņu.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-25 00:32  |  Skatīts: 879x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BIOS


Kas ir Bios (Basic Input/Output System) BIOS ir pamata ievades/izvades sistēma mēdz saukt arī par Basic Integrated Operating System vai Built In Operating System ir saknēšanas programma IBM PC savietojamos datoros, tā ir pati pirmā programma, kas tiek palaista tiklīdz ieslēdz datoru. Tā sagatvo sistēmu darbam lai citas programmas varētu darboties ar datora ierīcēm. Vispirms notiek datora galveno komponenšu pārbaude pēc tam tiek ielādēta operētājsistēma no patststāvīgās atmiņas. BIOS parasti ir izvietots ROM mikroshēmā. ...
Komentāri (0)  |  2013-04-22 16:32  |  Skatīts: 791x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skaņas karte


Skaņas karte ir atbildīga par visām skaņām kas nonāk vai nāk ārā no jūsu datora. Skaņas karte pārveido datora digitālos datus analogos skaņas signālos, kas nonāk skaļruņos vai arī analogo skaņu piemēram no mikrafona. Galvenais skaņas kartes lielumu izsaka bitos, jo lielāki biti tad skaņas karte ir kvalitatīvāka. Lielākai daļai lietotāju pilnīgi piemērotas ir vienkāršas skaņas kartes, sevisķi ja tiek plānots skaņu klausīties tikai ar maziem skaļrunīšiem vai tumbiņām. Tiem kas vēlas nopietni nodarboties ar mūziku vai datorspēlēm ir jāiegādājas nopietnāka skaņas karte.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 20:21  |  Skatīts: 655x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Video karte


Personāla datora videokarte, kur sauc arī par grafisko karti vai video adapteri, ir ierīce, kas parveido datus videosignālā un nosūta to uz monitoru. Pērkot datoru pārliecinaties, ka tam patiešām ir atsevišķa videokarte, dažos lētākos datoru modeļos videokarte ir integrēta (iebūvēta) mātesplatē. Tas sākumā šķiet loti vilinoši, bet tas vis ir līdz brīdim kad vēlēsaties pilnveidot savu datoru. Pirms pērciet videokarti pārliecināties pa viņas videoatmiņu, jo lielāka video atmiņa jo labāka krāsu izšķirtspēja un lielāks attēlu nomaiņas ātrums. Ja vēlaties ar savu datoru skatīties DVD filmas, pieslēdzoties televizoram, pārliecinaties, ka videokartei ir TV signāla izeja. Protams, ka ir daudz un dažādu iekārtu kas ļauj monitora ligzdu pārveidot par TV signāla izeju.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 16:41  |  Skatīts: 618x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cietie diski


Datora cietais disks ir datora noliktava-tajā glabājas visas programmas un dokumenti, var apgalvot to ka cietie diski ir visai droši datora komponenti, kas ļauj uzglabāt daudz datus tomēr var arī gadīties kļudas tadeļ ir ietaicams veidot failu rezerves kopijas. Ja vēlataties iegādāties jaunu cieto disku, galvenais ir tā parametri (ietilpība) ietilpību mēra GB un pēc tā var spriest par cietā diska piemērotību. Teksta dokumenti neaizņem lielu atmiņas daļu piemēram 10 GB var saglabāt aptuveni 10000 romānu tekstus. 
...
Komentāri (3)  |  2013-04-14 02:28  |  Skatīts: 2161x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


RAM (Random Access Memory)


RAM ir datora brīvpieejas atmiņa, kas dod iespēju izpildit dažādus uzdevumus, nevēršoties pie datora cietā diska. RAM atminas apjomus mera MB un GB parasti tas ir daudz 32 daudzkārtnis.
Gandrīz viss, kas notiek datorā, saistīts ar datu apmaiņu starp RAM un procesoru. Tāpēc, jo ātrāk šī apmaiņa notiek, jo jaudīgāka ir sistēma kopumā.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-14 01:10  |  Skatīts: 798x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |