Windows sistēmas problēmu novēršana.

Windows operētājsistēmas vadības panelī ir iekļautas vairākas problēmu novēršanas programmas. Kas var automātiski novērst dažas bieži sastopamas datora problēmas piemēram , kas saistītas ar tīklošanas problēmām, aparatūras un ierīču problēmām, izmantojot tīmekli un programmu saderību. Protams Windows vadības paneļa iekļautās problēmu novēršanas programmas nav veidotas lai novērstu katru problēmu, bet tos iespējams pamēģināt vispirms, jo iespējams Windows iekļautās programmas novēršanas programmas var ietaupīt daudz laika un pūļu.

Lai vispār atvērtu problēmu novēršanas programmas ir jānoklikšķina uz Start pogas un tad uz pogas Control panel, pēc tam System and Security un tad atrodies sadaļu Find and Fix problems.

Palaižot problēmu sisinātāju, tas var uzdot jums dažus jautājumus vai atiestatīt vispārējos iestatījumus, kad tas strādā, lai novērstu problēmas. Ja problēmu risinātājs ir novērsis problēmu tad problēmu risinātāju variet aizvērt, bet ja tomēr problēma nav atrisināta, tad jūs varat skatīt pilnu sarakstu ar veiktajām izmaiņām, kas palīdzēs nokļūt tiešsaistē.

Komentāri (0)  |  2013-09-29 22:47  |  Skatīts: 541x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ